Грамота за ІІІ місце
СОЛОВЕЙ Даніїл Станіславович, учень 10-В класу Ізмаїльського ліцею «Політехнічного» з гімназією Ізмаїльського району Одеської області (відділення комп’ютерних наук, секція мультимедійних програм) – вчитель інформатики Шаріфов Аріф Ялчін огли
Результати МАН (II етап) |
|||||
Відділення Економіки |
|||||
1. |
1. |
Кашлєв Марк Євгенович (секція мікроекономіки та макроекономіки) |
IІ м. |
9-Б |
Бєльська Галина Михайлівна |
Результати МАН (II етап) |
|||||
Інформатика. Комп`ютерні науки. |
|||||
1. |
1. |
Пінтійський Андрій (Технології програмування) |
IІІ м |
10-А |
Іванов Олександр Володимирович |
2. |
2. |
Тєктов Аліко (Технології програмування) |
ІІІ м |
11-А |
Шаріфов Аріф Ялчин огли |
Економіка |
|||||
3. |
1. |
Гоцанога Олена (Мікроекономіка та макроекономіка) |
I м |
11-А |
Бєльська Галина Михайлівна |
СПИСОК
переможців І-го (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2021/2022н.р.
(грамота за І місце)
Наукове відділення |
Секція |
ПІБ учасника |
ПІБ вчителя |
Клас |
|
1. |
Хімії та біології |
Екології |
Дудник Денис Олександрович |
Макарова Ольга Андріївна |
9-Б |
2. |
Економіки |
Мікроекономіки та макроекономіки |
Кашлєв Марк Євгенович |
Бєльська Галина Михайлівна |
9-Б |
СПИСОК
переможців І-го (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членівМалої академії наук України 2021/2022н.р.
(грамота за ІІІ місце)
Наукове відділення |
Секція |
ПІБ учасника |
ПІБ вчителя |
Клас |
|
1. |
Комп’ютерні науки |
Технології програмування |
Соловей Даніїл Станіславович |
ШаріфовАріфЯлчін-огли |
9-В |
2. |
Комп’ютерні науки |
Мультимедійні системи та ігрові програми |
Сивоконенко Кирило Романович |
Іванов Олександр Володимирович |
11-В |
Список
педпрацівників, яких відзначено ГРАМОТОЮ відділу освіти за високий рівень підготовки учнів-переможців І (міського)етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
1. ШаріфовАріфЯлчін-огли, вчитель інформатики ІПЛ;
2. Іванов Олександр Володимирович, вчитель інформатики ІПЛ;
3. Макарова Ольга Андріївна, вчитель біології ІПЛ;
4. Бєльська Галина Михайлівна, вчитель географії та економіки ІПЛ.
СПИСОК
переможців І-го (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020/2021н.р.
(грамота за І місце)
Наукове відділення |
Секція |
ПІБ учасника |
Клас |
Комп’ютерні науки |
Технології програмування |
Тєктов Аліко Гівійович |
11-А |
Технології програмування |
Пінтійський Андрій Петрович |
10-А |
|
Хімія та біологія |
Медицина |
Кашлєва Єлизавета Євгенівна |
11-Б |
Хімія |
Кашлєва Єлизавета Євгенівна |
11-Б |
|
Хімія |
Тірон Юлія Сергіївна |
9-Б |
|
Хімія |
Трофімова Дар’я Романівна |
9-А |
|
Екології та аграрних наук |
Екологія |
Чумакова Анастасія Дмитрівна |
9-А |
Екологія |
Трофімова Дар’я Романівна |
9-А |
|
Охорона довкілля та раціональне природокористування |
Чумакова Анастасія Дмитрівна |
9-А |
|
Лісове господарство |
Чичоткіна Алла Павлівна |
9-Б |
|
Лісове господарство |
Тірон Юлія Сергіївна |
9- Б |
|
Економіка |
Економічна теорія та історія економічної думки |
Гоцанога Олена Олегівна |
11-А |
(грамота за ІІ місце)
Наукове відділення |
Секція |
ПІБ учасника |
Клас |
Хімії та біології |
Медицина |
Тірон Юлія Сергіївна |
9-Б |
Список
педпрацівників, яких відзначено подякою відділу освіти за високий рівень підготовки учнів-переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
1.Сіраєва Ольга Георгіївна, директор ІПЛ, вчитель хімії;
2. Ревенок Світлана Михайлівна, вчитель хімії ІПЛ;
3. Шаріфов Аріф Ялчін огли, вчитель інформатики ІПЛ;
4. Іванов Олександр Володимирович, вчитель інформатики ІПЛ;
5. Бєльська Галина Михайлівна, вчитель економіки і географії ІПЛ;
6. Макарова Ольга Андріївна, вчитель біології ІПЛ.