афротурист

Результати МАН 2020-2021р.р. ІІ (обласний) етап

 

Результати МАН (II етап)

Інформатика. Комп`ютерні науки.

1. 

1.

Пінтійський Андрій

(Технології програмування)

IІІ м

10-А

Іванов Олександр Володимирович

2. 

2.

Тєктов Аліко

(Технології програмування)

ІІІ м

11-А

Шаріфов Аріф Ялчин огли

Економіка

3. 

1.

Гоцанога Олена (Мікроекономіка та макроекономіка)

I м

11-А

Бєльська Галина Михайлівна

Результати МАН І етап 2020-2021н.р.

СПИСОК

переможців І-го (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020/2021н.р.

(грамота за І місце)

Наукове відділення

Секція

ПІБ

учасника

Клас

Комп’ютерні науки

Технології програмування

Тєктов Аліко Гівійович

11-А

Технології програмування

Пінтійський Андрій Петрович

10-А

Хімія та біологія

Медицина

Кашлєва Єлизавета Євгенівна

11-Б

Хімія

Кашлєва Єлизавета Євгенівна

11-Б

Хімія

Тірон Юлія Сергіївна

9-Б

Хімія

Трофімова Дар’я Романівна

9-А

Екології та аграрних наук

Екологія

Чумакова Анастасія Дмитрівна

9-А

Екологія

Трофімова Дар’я Романівна

9-А

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Чумакова Анастасія Дмитрівна

9-А

Лісове господарство

Чичоткіна Алла Павлівна

9-Б

Лісове господарство

Тірон Юлія Сергіївна

9- Б

Економіка

Економічна теорія та історія економічної думки

Гоцанога Олена Олегівна

11-А

 

(грамота за ІІ місце)

Наукове відділення

Секція

ПІБ учасника

Клас

Хімії та біології

Медицина

Тірон Юлія Сергіївна

9-Б

 

Список

педпрацівників, яких відзначено подякою відділу освіти за високий рівень підготовки учнів-переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

1.Сіраєва Ольга Георгіївна, директор ІПЛ, вчитель хімії;

2. Ревенок Світлана Михайлівна, вчитель хімії ІПЛ;

3. Шаріфов Аріф Ялчін огли, вчитель інформатики ІПЛ;

4. Іванов Олександр Володимирович, вчитель інформатики ІПЛ;

5. Бєльська Галина Михайлівна, вчитель економіки і географії ІПЛ;

6. Макарова Ольга Андріївна, вчитель біології ІПЛ.

Результaти МАН (II етап) 2019-2020 н.р.

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019/2020н.р.

 

ПІБ учня

Відділення

Клас

Місце

Вчитель

(науковий керівник)

Скоробреха

Дмитро Ігорович

Комп'ютерні науки

11

І

Іванов

Олександр Володимирович

Марков

Костянтин Юрійович

Комп'ютерні науки

11

ІІ

Шаріфов

Аріф Ялчін огли

Павліченко

Владислава Олексіївна

Медицина

11

ІІ

Сіраєва

Ольга Георгіївна

Хімія

ІІІ

Кашлєва

Єлизавета Євгенівна

Хімія

10

ІІ

Сіраєва

Ольга Георгіївна

Коренчук

Іван Олегович

Охорона довкілля

11

ІІ

Ревенок

Світлана Михайлівна

Бєльська

Галина Михайлівна

Тарас

Віктор Семенович

Загальна біологія

ІІІ

Дерменжи

Вікторія Віталіївна

Хімія

11

ІІІ

Ревенок

Світлана Михайлівна

Лоза

Ірина Русланівна

Загальна біологія

11

ІІІ

Тарас

Віктор Семенович

Результати МАН ІІІ етап (листопад 2020р.)р.

Результати МАН (IІI етап)

Інформатика. Комп`ютерні науки.

1.

1.

Скоробреха Дмитро

(Internet-технології та WEB-дизайн)

ІІI м

11-А

Іванов Олександр Володимирович

Результати МАН (I етап) 2019 - 2020 н.р.

СПИСОК

переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019/2020н.р.

(грамота за  І місце)

Наукове відділення

Секція

ПІБ

учасника

ЗЗСО

Клас

Комп’ютерні науки

Internet-технології та WEB-дизайн

Марков Костянтин Юрійович

ІПЛ

11-В

Скоробреха Дмитро Ігорович

ІПЛ

11-А

Математики

Математика

Гоцанога Олена Олегівна

ІПЛ

10-А

Хімії та біології

Загальна біологія

Коренчук Іван Олегович

ІПЛ

11-Б

Біологія людини

Лоза Ірина Русланівна

ІПЛ

11-В

Медицина

КашлєваЄлизавета Євгенівна

ІПЛ

10-Б

Хімія

КашлєваЄлизавета Євгенівна

ІПЛ

10-Б

Павліченко Владислава Олексіївна

ІПЛ

11-А

Екології та аграрних наук

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Коренчук Іван Олегович

ІПЛ

11-Б

СПИСОК

переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019/2020н.р.

(грамота за  ІІ місце)

Наукове відділення

Секція

ПІБ учасника

ЗЗСО

Клас

Хімії та біології

Медицина

Павліченко Владислава Олексіївна

ІПЛ

11-А

Хімія

Дерменжи Вікторія Віталіївна

ІПЛ

11-Б

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180SQE logo Word 2 1

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія