афротурист

Список переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за 2017 - 2018 рік

Відділення «Економіка»

Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

І місце - Бойко Вікторія, учениця 11 – А класу ІПЛ; (Керівник Бєльська Г.М.)

 

Відділення «Екологія та аграрні науки»

Секція «Екологія»

І місце - Семеген Ольга, учениця 9 – Б класу ІПЛ; (Керівник Ревенок С.М.)

 

Відділення «Хімія та біологія»

Секція «Ботаніка та зоологія»

ІІ місце – Мітєва Владислава, учениця 8 – Б класу ІПЛ. (Керівник Тарас В.С.)

Секція «Загальна біологія»

І місце – Куроєдова Марія, учениця 8 – Б класу ІПЛ. (Керівник Тарас В.С.)

Секція «Медицина»

І місце – Семеген Ольга, учениця 9 – Б класу ІПЛ; (Керівник Ревенок С.М.)

Секція «Хімія»:

І місце – Брошеван Марина, учениця 11 – Б класу ПЛ; (Керівник Сіраєва О.Г.)

ІІ місце – Семеліт Ольга, учениця 11 – Б класу ІПЛ; (Керівник Сіраєва О.Г.)

ІІІ місце – Семеген Ольга, учениця 9 – Б класу ІПЛ. (Керівник Ревенок С.М.)

 

Відділення «Комп’ютерні науки»

Секція «Технології програмування»

І місце – Чимшир Владислав, учень 11 – А класу ІПЛ. (Керівник Шаріфов А.Я.)

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

І місце – Капацина Ілля, учень 11 – А класу ІПЛ. (Керівник Іванов О.В.)

 

Кількіть робіт - 10. З них: 7 – І м., 2 – ІІ м., 1 – ІІІ м.

Результаты МАН (II этап)

Химия

1.            

1.

Стороженко Анастасия

ІІ место

10-А

Сираева Ольга Георгиевна

2.            

2

Гончарова Ольга

III место

10-Б

Сираева Ольга Георгиевна

Экономика

3.            

1.

Соловйова Екатерина

I место

11-А

Бельская Галина Михайловна

Экология

4.       

1.

Брошеван Марина

III место

10-Б

Ревенок Светлана Михайловна

Результаты ІІ этапа областного Всеукраинского конкурса МАН 2015-2016


 

 

Результаты МАН (II этап)

 

 

Информатика

 

13. 

1.               

Златев Александр

II место

10-А

Шарифов Ариф Ялчин оглы

 

Химия

 

14.

1.

Голобородько Ирина

ІІ место

11-Б

Сираева Ольга Георгиевна

 

Экономика

 

15.

1.

Котляренко Яна

I место

10-А

Бельская Галина Михайловна

 

Украинская литература

 

16.

1.

Семеген Анастасия

III место

10-А

Чегодаева Ирина Александровна


 

РЕЗУЛЬТАТИ І (міського) етапу МАН 2016-2017

 

Секція історичне краєзнавство:

 Великова Ганна, 10-А кл., - ІІ місце. (керівник: Волкова К.О.)

Секція російської літератури:

Дейнега Надія, 11-В кл., - І місце. (керівник: Шойхед Е.М.)

Дериволкова Катерина, 11-В кл., - І місце. (керівник: Шойхед Е.М.)

Секція української літератури:

Бойко Вікторія, 10-А кл., - І місце. (керівник: Чегодаєва І.О.)

Секція хімії:

Стороженко Анастасія, 10-А кл., – І місце. (керівник: Сіраєва О.Г.)

Гончарова Ольга, 10-Б кл., - І місце. (керівник: Сіраєва О.Г.)

Секція експериментальна фізика:

Терзієв В`ячеслав, 11-А кл., - ІІ місце. (керівник: Македонський Т.Д.)

Секція мікроекономіка та макроекономіка:

Соловйова Катерина, 11-А кл., – І місце. (керівник: Бєльська Г.М.)

Секція  медицина:

Брошеван Марина, 10-Б кл., - ІІ місце. (керівники: Тарас В.С., Ревенок С.М.)

Семеген Ольга, 8-А кл., - ІІ місце. (керівник:  Ревенок С.М.)

Секція  екологія:

Брошеван Марина, 10-Б кл., - ІІ місце. (керівник:  Ревенок С.М.)

Семеген Ольга, 8-А кл., - ІІ місце. (керівник:  Ревенок С.М.)

Секція аграрні науки:

Рибаченко Богдан, 11-В кл., - ІІ місце. (керівник: Тарас В.С.)

Секція психологія:

Зубенко Єгор, 11-Б кл., - ІІ місце. (керівник: Тарас В.С.)

*всього призових місць  – 14, з них:  6 - І місць,  8- ІІ місць.

Вітаємо

Вітаємо переможців

І (міського) етапу МАН 2015-2016 н.р.:

 

Секція історичного краєзнавства:

 Терзієва В’ячеслава, 10 кл., ІПЛ,  - ІІІ місце.

 

Секція української літератури:

Семеген Анастасію, 10 кл., ІПЛ  - І місце.

 

Секція хімії:

Голобородько Ірину, 11 кл., ІПЛ – І місце.

 

Секціі відділення комп’ютерних наук:

Шумейко Михайла, 10 кл., ІПЛ (мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми) – І місце.

Іванова Миколу, 10 кл., ІПЛ (мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми) –  ІІ місце.

Бальчева Артура, 11 кл., ІПЛ (інформаційні системи, бази даних та системи штучного  інтелекту) – І місце.

Златьєва Олександра, 10 кл., ІПЛ (інформаційні системи, бази даних та системи  штучного інтелекту) – ІІ місце.

 

Секція економіки:

Котляренко Яну, 11 кл., ІПЛ (економічна теорія та історія економічної думки) – І місце.

Маєвського Андрія, 11 кл., ІПЛ (мікроекономіка та макроекономіка) – І місце.

 

Секції  біології:

Рибаченко Богдана, 10 кл., ІПЛ - ІІ місце.

Казанцеву Анастасію, 11 кл., ІПЛ – ІІІ місце.

 

 

*всього призових місць  – 11, з них:  6 - І місць,  3- ІІ місць,  2 - ІІІ місця

 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn