Результати МАН (IІI етап) |
|||||
Інформатика. Комп`ютерні науки.
|
|||||
1. |
1. |
Скоробреха Дмитро (Internet-технології та WEB-дизайн) |
ІІI м |
11-А |
Іванов Олександр Володимирович |
Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019/2020н.р.
ПІБ учня |
Відділення |
Клас |
Місце |
Вчитель (науковий керівник) |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
Комп'ютерні науки |
11 |
І |
Іванов Олександр Володимирович |
Марков Костянтин Юрійович |
Комп'ютерні науки |
11 |
ІІ |
Шаріфов Аріф Ялчін огли |
Павліченко Владислава Олексіївна |
Медицина |
11 |
ІІ |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
Хімія |
ІІІ |
|||
Кашлєва Єлизавета Євгенівна |
Хімія |
10 |
ІІ |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
Коренчук Іван Олегович |
Охорона довкілля |
11 |
ІІ |
Ревенок Світлана Михайлівна Бєльська Галина Михайлівна Тарас Віктор Семенович |
Загальна біологія |
ІІІ |
|||
Дерменжи Вікторія Віталіївна |
Хімія |
11 |
ІІІ |
Ревенок Світлана Михайлівна |
Лоза Ірина Русланівна |
Загальна біологія |
11 |
ІІІ |
Тарас Віктор Семенович |
|
|||||
Результаты МАН (II этап) |
|||||
Информатика |
|||||
1. |
1. |
Скоробреха Дмитрий |
II место |
10-А |
Иванов Александр Владимирович |
Химия |
|||||
2. |
1. |
Павличенко Влада |
III место |
10-А |
Сираева Ольга Георгиевна |
3. |
2. |
Коренчук Иван |
III место |
10-Б |
Ревенок Светлана Михайловна |
>
СПИСОК
переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019/2020н.р.
(грамота за І місце)
Наукове відділення |
Секція |
ПІБ учасника |
ЗЗСО |
Клас |
Комп’ютерні науки |
Internet-технології та WEB-дизайн |
Марков Костянтин Юрійович |
ІПЛ |
11-В |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
ІПЛ |
11-А |
||
Математики |
Математика |
Гоцанога Олена Олегівна |
ІПЛ |
10-А |
Хімії та біології |
Загальна біологія |
Коренчук Іван Олегович |
ІПЛ |
11-Б |
Біологія людини |
Лоза Ірина Русланівна |
ІПЛ |
11-В |
|
Медицина |
КашлєваЄлизавета Євгенівна |
ІПЛ |
10-Б |
|
Хімія |
КашлєваЄлизавета Євгенівна |
ІПЛ |
10-Б |
|
Павліченко Владислава Олексіївна |
ІПЛ |
11-А |
||
Екології та аграрних наук |
Охорона довкілля та раціональне природокористування |
Коренчук Іван Олегович |
ІПЛ |
11-Б |
СПИСОК
переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019/2020н.р.
(грамота за ІІ місце)
Наукове відділення |
Секція |
ПІБ учасника |
ЗЗСО |
Клас |
Хімії та біології |
Медицина |
Павліченко Владислава Олексіївна |
ІПЛ |
11-А |
Хімія |
Дерменжи Вікторія Віталіївна |
ІПЛ |
11-Б |
Список
переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
2018/2019 н. р.
Диплом І ступеню
Відділення «Комп’ютерні науки»
Секція «Internet-технології Web – дизайн»
1. Скоробреха Дмитро Ігорович, ІПЛ, 10 клас
2. Марков Костянтин Іванович, ІПЛ, 10 клас
Відділення «Хімія та біологія»
Секція «Хімія»
3. Павліченко Владислава Олексіївна , ІПЛ, 10 клас
4. Коренчук Іван Олегович, ІПЛ, 10 клас
5. Стороженко Євген Євгенович , ІПЛ, 10 клас
Секція «Медицина»
6. Павліченко Владислава Олексіївна, ІПЛ, 10 клас
7. Коренчук Іван Олегович, ІПЛ, 10 клас
Секція «Біологія людини»
8. Дерменжи Вікторія Віталіївна, ІПЛ, 10 клас
9. Чебанов Нікіта Сергійович, ІПЛ, 10 клас
Відділення «Екологія та аграрні науки»
Секція «Аграрні науки»
10. Душка Богдана Анатоліївна, ІПЛ, 11-Б клас
Відділення «Фізика»
Секція «Теоретична та експериментальна фізика»
11. Сидоренко Олександр Анатолійович, ІПЛ, 11 клас
Диплом ІІ ступеню
Відділення «Філософія та суспільствознавство»
Секція «Соціологія»
12. Романенко Олександр Юрійович, Іванов Антон Сергійович, ІПЛ, 10-Б клас.