РЕЗУЛЬТАТИ
ІІ етапу (міського) Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін
у 2014-2015 навчальному році
1.1 з української мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
8 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Чегодаєва І.О. |
9 клас |
ІІ |
Соловйова Катерина |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
11 клас |
І |
Савченко Ксенія |
ІПЛ |
Чегодаєва І.О. |
1.2 з англійської мови
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
8 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Добровольська О.В. |
10 клас |
ІІІ |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Харіна О.Л. |
1.3 з історії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
8 клас |
І |
Велікова Ганна |
ІПЛ |
Денисова О.М. |
10 клас |
ІІІ |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Хаджиміті К.О. |
11 клас |
ІІ |
Савченко Ксенія |
ІПЛ |
Хаджиміті К.О. |
1.4 з правознавства
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
11 клас |
І |
Савченко Ксенія |
ІПЛ |
Скоробреха І.О. |
1.5 з фізики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
І |
Старцев Микита |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
8 клас |
І |
Сайтарли Олексій |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
ІІ |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
9 клас |
І |
Талмач Дмитро |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
ІІ |
Колпакчі Мірра |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
ІІ |
Іванов Микола |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
ІІІ |
Круц Віталій |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
ІІІ |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
10 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
ІІ |
Матреницька Юлія |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
ІІІ |
Кущенко Максим |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
11 клас |
І |
Остапенко Костянтин |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
ІІ |
Шишман Юлія |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
ІІІ |
Кутузов Микита |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
ІІІ |
Дамрін Антон |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
1.6 з хімії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
8 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
|
ІІ |
Сайтарли Олексій |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
||
ІІІ |
Пінтійська Маргарита |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
||
9 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
|
ІІІ |
Іванов Микола |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
||
10 клас |
І |
Голобородько Ірина |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
|
11 клас |
ІІ |
Шишман Юлія |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
|
ІІІ |
Березіна Олександра |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
||
ІІІ |
Демиров Олександр |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
||
1.7 з інформатики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
I |
Колпакчі Мірра |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
II |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
|
ІІ |
Шумейко Михайло |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
|
ІІІ |
Іванов Микола |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
|
III |
Златєв Олександр |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
|
10 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
ІІ |
Соколов Микола |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
|
11 клас |
І |
Малаховський Олександр |
ІПЛ |
Шарифов А. Я. |
І |
Агафонцев Семен |
ІПЛ |
Шарифов А. Я. |
|
ІІ |
Дамрін Антон |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
1.8 з біології
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
8 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Абрашкіна І. В. |
|
9 клас |
ІІ |
Чиж Олексій |
ІПЛ |
Тарас В. С. |
|
ІІ |
Дериволкова Катерина |
ІПЛ |
Тарас В. С. |
||
10 клас |
І |
Регулян Олександра |
ІПЛ |
Тарас В. С. |
|
1.9 з основ економічних знань
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
ІІ |
Бєлицький Данило |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
ІІІ |
Кущенко Максим |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
11 клас |
І |
Шишман Юлія |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
ІІ |
Остапенко Костянтин |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
ІІІ |
Македонська Ганна |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
1.10 з ІКТ
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
І |
Маєвський Андрій |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
11 клас |
І |
Македонська Ганна |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
1.11 з географії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
8 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Онищенко Л. В. |
9 клас |
ІІІ |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Онищенко Л. В. |
10 клас |
ІІІ |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Онищенко Л. В. |
1.12 з астрономії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
11 клас |
І |
Кутузов Микита |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
ІІІ |
Демиров Олександр |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
1.13 з фізичної культури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
11 клас |
І |
Березіна Катерина |
ІПЛ |
Романовська Т.Г. |
ІІ |
Дєдков Родіон |
ІПЛ |
Романовська Т.Г. |
1.14 з російської мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Шилова Л.Р. |
ІІ |
Соловйова Катерина |
ІПЛ |
Шилова Л.Р. |
|
10 клас |
І |
Котляренко Яна |
ІПЛ |
Шойхед Е.М. |
11 клас |
ІІ |
Савченко Ксенія |
ІПЛ |
Довженко Н.А. |
1.15 з математики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 клас |
ІІ |
Абрамов Олександр |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
ІІІ |
Бабаян Яна |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
8 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Супрун В.О. |
ІІ |
Сайтарли Олексій |
ІПЛ |
Супрун В.О. |
|
ІІІ |
Пінтійська Маргарита |
ІПЛ |
Супрун В.О. |
|
9 клас |
І |
Іванов Микола |
ІПЛ |
Крачилов І.П. |
ІІ |
Колпакчі Міррі |
ІПЛ |
Крачилов І.П. |
|
ІІІ |
Круда Віталій |
ІПЛ |
Крачилов І.П. |
|
ІІІ |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Крачилов І.П. |
|
10 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
ІІ |
Кущенко Максим |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
|
ІІІ |
Матринецька Юлія |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
|
ІІІ |
Буравцев-Давидов Микита |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
|
11 клас |
І |
Остапенко Костянтин |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
ІІ |
Шишман Юлія |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
ІІІ |
Македонська Анна |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
*всього призових місць – 82, з них: 32 - І місць, 25- ІІ місць, 25 - ІІІ місця
ПІДСУМКИ
ІІ етапу (міського) Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін
у 2013-2014 навчальному році
$11.1. з української мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Чегодаєва І.О. |
ІІ |
Бойко Вікторія |
ІПЛ |
Чегодаєва І.О. |
|
8 клас |
І |
Соловйова Катерина |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
ІІ |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
|
10 клас 11 клас |
І |
Демиров Олександр |
ІПЛ |
Чегодаєва І.О. |
ІІІ |
Далакова Аліна |
ІПЛ |
Ющенко Т.П. |
$11.2. з англійської мови
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
8 клас |
ІІ |
Соловйова Катерина |
ІПЛ |
Рибчак В.А. |
10 клас |
ІІІ |
Кайдашева Каміла |
ІПЛ |
Войтко Н.М. |
1.3. з історії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
ІІІ |
Соснов Михайло |
ІПЛ |
Чумакова О.В. |
11 клас |
ІІІ |
Тихогло Денис |
ІПЛ |
Хаджиміті К. О. |
1.4. з правознавства
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
І |
Савченко Ксенія |
ІПЛ |
Скоробреха І.О. |
1.5. з фізики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
8 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
ІІ |
Круц Віталій |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
||
ІІІ |
Колпакчі Мірра |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
||
9 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
ІІ |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
||
ІІІ |
Матреницька Юлія |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
||
10 клас |
І |
Остапенко Костянтин |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
ІІ |
Шишман Юлія |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
||
ІІІ |
Демиров Олександр |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
||
11 клас |
І |
Селезньова Марія |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
ІІ |
Тихогло Денис |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
||
ІІІ |
Кібалко Злата |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
||
1.6. з хімії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
8 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
|
ІІ |
Панчук Злата |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
||
ІІІ |
Іванов Микола |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
||
9 клас |
І |
Голобородько Ірина |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
|
ІІ |
Москальцев Владислав |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
||
10 клас |
І |
Шишман Юлія |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
|
ІІ |
Демиров Олександр |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
||
ІІ |
Бєляков Олег |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
||
11 клас |
І |
Далакова Аліна |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
|
ІІ |
Серпенінов Валентин |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
||
1.7. з біології
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
9 клас |
ІІІ |
Регулян Олександра |
ІПЛ |
Тарас В. С. |
|
10 клас |
І |
Кайдашева Каміла |
ІПЛ |
Тарас В. С. |
|
11 клас |
І |
Бондар Валерія |
ІПЛ |
Абрашкіна І. В. |
|
ІІ |
Величко Діана |
ІПЛ |
Абрашкіна І. В. |
||
1.8. з інформатики
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Чимшир В.І. |
ІІ |
Бальчев Артур |
ІПЛ |
Чимшир В.І. |
|
10 клас |
І |
Дамрін Антон |
ІПЛ |
Чимшир В.І. |
ІІ |
Агафонцев Семен |
ІПЛ |
Шаріфов А.Я. |
|
11 клас |
І |
Селезньова Марія |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
ІІ |
Буряк Ігор |
ІПЛ |
Чимшир В.І. |
|
ІІІ |
Горбатюк Евгеній |
ІПЛ |
Чимшир В.І. |
1.9. з основ економічних знань
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9-10 класи |
І |
Остапенко Костянтин |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
ІІ |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
ІІІ |
Македонську Ганну |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
11 клас (ІПЛ) |
І |
Дубенков Віктор |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
ІІ |
Нівня Любов |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
ІІІ |
Горбатюк Євген |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
1.10 з інформаційних технологій
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
І |
Македонська Анна |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
11 клас |
І |
Токмачов Олександр |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
1.11 з географії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
ІІ |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Онищенко Л. В. |
8 клас |
ІІ |
Іванов Микола |
ІПЛ |
Онищенко Л. В. |
9 клас |
ІІ |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Онищенко Л. В. |
1.12 з астрономії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
11 клас |
І |
Тихогло Денис |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
1.13 з фізичної культури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
11 клас |
ІІ |
Бондар Валерія |
ІПЛ |
Романовська Т.Г. |
1.14 з російської мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
ІІ |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Шилова Л.Р. |
10 клас 11 клас |
І |
Савченко Ксенія |
ІПЛ |
Довженко Н.А. |
ІІІ |
Кібалко Злата Селезньова Марія |
ІПЛ ІПЛ |
Шойхед Е.М. Шойхед Е.М. |
1.15 з математики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 клас |
ІІ |
Павлова Дар’я |
ІПЛ |
Супрун В.О. |
7 клас |
ІІІ |
Пінтійська Маргарита |
ІПЛ |
Супрун В.О. |
ІІІ |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Супрун В.О. |
|
8 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Крачілов І.П. |
ІІІ |
Колпакчі Мірра |
ІПЛ |
Крачілов І.П. |
|
ІІІ |
Шумейко Михайло |
ІПЛ |
Крачілов І.П. |
|
ІІІ |
Круц Віталій |
ІПЛ |
Крачілов І.П. |
|
9 клас |
І |
Іванова Віра |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
ІІ |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
|
ІІІ |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
|
ІІІ |
Матриницька Юлія |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
|
10 клас |
І |
Шишман Юлія |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
ІІІ |
Демиров Олександр |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
11 клас |
І |
Дубенков Віктор |
ІПЛ |
Горєлова О.В. |
ІІ |
Селезньова Марія |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
|
ІІІ |
Кібалко Злата |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
*Всього призових місць – 76, з них: 27- І місць, 25- ІІ місць, 24- ІІІ місця
1.1. з української мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
ІІІ |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
9 клас |
ІI |
Демиров Олександр |
ІПЛ |
Чегодаєва І.О. |
10 клас |
ІІ |
Далакова Аліна |
ІПЛ |
Ющенко Т.П. |
1.2. з російської мови та літератури
9 клас |
І |
Савченко Ксенія |
ІПЛ |
Довженко Н.А. |
10 клас |
ІІ |
Кібалко Злата |
ІПЛ |
Шойхед Е.М. |
11 клас |
ІІІ |
Пінаєва Катерина |
ІПЛ |
Шойхед Е.М. |
1.3. з англійської мови
8 клас |
ІІ |
Буравцев-Давидов Микита |
ІПЛ |
Харіна О.Л. |
9 клас |
І |
Беляков Олег |
ІПЛ |
Харіна О.Л. |
10 клас |
І |
Селезньова Марія |
ІПЛ |
Рибчак В.А. |
1.4. з історії
9 |
ІІІ |
Соснов Михайло |
ІПЛ |
Чумакова О.В. |
1.5. з правознавства
11 |
ІІІ |
Олейников Серафим |
ІПЛ |
Скоробреха І.О. |
1.6. з математики
6 |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Бабак Н. І. |
7 |
І |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Крачилов І. П. |
|
ІІ |
Колпакчі Мірра |
ІПЛ |
Крачилов І. П. |
8 |
І |
Матреницька Юлія |
ІПЛ |
Іванов О. М. |
|
ІІ |
Величко Владлена |
ІПЛ |
Іванов О. М. |
|
ІІІ |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Іванов О. М. |
9 |
І |
Бєляков Олег |
ІПЛ |
Мігов В. І. |
|
ІІ |
Шишман Юлія |
ІПЛ |
Мігов В. І. |
10 |
І |
Селезньова Марія |
ІПЛ |
Іванов О. М. |
|
ІІ |
Дубєнков Віктор |
ІПЛ |
Горєлова О. В. |
|
ІІІ |
Кібалко Злата |
ІПЛ |
Іванов О. М. |
11 |
І |
Блажко Ігнат |
ІПЛ |
Мігов В. І. |
|
ІІІ |
Гінайло Владислав |
ІПЛ |
Іванов О. М. |
1.7. з фізики
8 |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
ІІ |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
9 |
І |
Остапенко Костянтин |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
ІІ |
Кутузов Микита |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
ІІІ |
Савченко Ксенія |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
10 |
І |
Дубенков Віктор |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
ІІ |
Селезньова Марія |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
ІІІ |
Буряк Ігор |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
ІІІ |
Нєдялков Андрій |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
11 |
І |
Блажко Ігнат |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
ІІІ |
Черкес Микита |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
ІІІ |
Щербатюк Петро |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
1.8. з хімії
8 |
І |
Голобородько Ірина |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
9 |
І |
Демиров Олександр |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
ІІ |
Шишман Юлія |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
|
10 |
ІІ |
Далакова Аліна |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
ІІІ |
Тітов Владислав |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
|
11 |
І |
Калиманова Дар’я |
ІПЛ |
Сіраєва О. Г. |
ІІ |
Щербатюк Петро |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
|
ІІ |
Грінчук Наталя |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
|
|
ІІІ |
Черкес Микита |
ІПЛ |
Сарлачан К. П. |
1.9. з біології
8 |
І |
Регулян Олександра |
ІПЛ |
Тарас В.С. |
ІІ |
Буравцев-Давидов Микита |
ІПЛ |
Тарас В.С. |
|
10 |
І |
Кірмічієва Анастасія |
ІПЛ |
Тарас В.С. |
11 |
І |
Яковлева Єлизавета |
ІПЛ |
Тарас В.С. |
1.10. з інформатики
9 |
І |
Македонська Анна |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
|
ІІ |
Сіваченко Наталя |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
ІІ |
Дамрін Антон |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
|
10 |
І |
Селезньова Марія |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
|
ІІ |
Ілуца Євген |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
ІІІ |
Мараховський Євген |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
|
|
ІІІ |
Стогнієнко Владислав |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
11 |
І |
Блажко Ігнат |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
|
ІІ |
Пастух Владислав |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
|
ІІІ |
Ананко Максим |
ІПЛ |
Чимшир В. І. |
1.11. з основ економічних знань
10 |
І |
Дубенков Віктор |
ІПЛ |
Бєльська Г. М. |
|
ІІ |
Нівня Любов |
ІПЛ |
Бєльська Г. М. |
|
ІІІ |
Старов Віталій |
ІПЛ |
Бєльська Г. М. |
11 |
І |
Черкес Микита |
ІПЛ |
Бєльська Г. М. |
|
ІІ |
Пастух Владислав |
ІПЛ |
Бєльська Г. М. |
|
ІІІ |
Ананко Максим |
ІПЛ |
Бєльська Г. М. |
1.12. з інформаційних технологій
10 |
І |
Селезньова Марія |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
11 |
І |
Хаджиогло Іван |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
1.13. з географії
7 |
ІІІ |
Златєв Олександр |
ІПЛ |
Онищенко Л.В. |
8 |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Онищенко Л.В. |
9 |
ІІІ |
Соснов Михайло |
ІПЛ |
Онищенко Л.В. |